img
Kartaş

Hizmetler

Hizmetler

Komple & Parsiyel Taşımacılık

Lojistik sektöründe özellikle geniş bir dağıtım ağı söz konusu olduğunda, operasyonel çözümler oldukça önemlidir. Büyük, küçük demeden her türlü taşımacılığın hizmetini veriyoruz.

img
img
Hizmetler

İster Adresinize Teslimat
İster Şubemizden Teslimat

Talebiniz doğrultusunda ister kapınıza kadar, isterseniz de şubemizden teslim almak için seçim yapmakta özgürsünüz.

Hizmetler

Türkiye'nin Her Yerine
Hızlı Teslimat

Türkiye'nin her iline, sınır olmaksızın taşımacılık gerçekleştiriyoruz. 1963 yılından beri tüm taşımacılık talepleriniz Kartaş ile Emin Ellerde.

img
img
Hizmetler

Teslimatta Güven ve Memnuniyet Anlayışı

Önceliğimiz, siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Her başarılı teslimatımız, bizim için bir güven noktasıdır. Sizler için dur durak bilmeden taşımacılık hizmeti vermeye devam edeceğiz.

YORUMLAR

Müşterilerimizin
bizim hakkımızda düşündükleri

Yorum Yap
img

“Ürünlerimizi en hızlı bir şekilde fabrikamızdan alıp, İstanbul'a göndermekte hiçbir sorun yaşamıyoruz. Dünyanın dört bir yanına ürünlerimizi güvenle sevk ettikleri için Kartaş'a teşekkür ederiz.”

Volkan Bey
Sampa

“Sevkiyatlarımızı sağlam ve temiz bir şekilde teslim ettikleri için, ayrıca karda, kışda ve yağmurda ürünlerimizi hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırdığı için Kartaş'a teşekkürü borç biliriz.”

Tuncay Tuncer
Renk Kimya

“Hassas ürünlerimizi güvenli bir şekilde taşıdığı için ve zamanında tüm isteklerimizi istediğimiz bölgelere ulaştırdığı için Kartaş'a teşekkür ederiz.”

Ferhat Alemdar
Alemdar Soğutma