img
Kartaş

Haberler

img
Kartaş
Türkiye ve Rusya Anlaşması
Rusya Ulaştırma Bakanlığı, Türkiye ile kara yolu taşımacılığında uygulanan bazı süre sınırlamalarının karşılıklı olarak kaldırılması konusunda anlaşmaya varıldığını açıkladı.
22 Nisan, 2021
img
Kartaş
Koordinasyon Toplantısı
Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Koordinasyon Toplantısı, kamu ve özel sektörün üst düzey temsilcilerinin katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.
22 Nisan, 2021
img
Kartaş
Rusya'nın Vize Kararı
UND İcra Kurulu Başkan Vekili Erman Ereke: "Vize konusu bizim için kilit noktaydı, bu kilidi kırarak ciddi bir kapıyı araladık. 2019 Rusya ile ticaret açısından iyi bir yıl olacak" dedi.
22 Nisan, 2021
img
Kartaş
CEVA’dan Yeni Nakliye Yolu
CEVA Lojistik Çin; 6 ay süren çalışma sonrasında Çin’den Avrupa'ya Kazakistan üzerinden gidecek ilk kamyonu Kasım ayında yola çıkardı.
23 Nisan, 2021
img
Kartaş
Mercedes-Benz Yeni Araçlar Ekliyor
Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen Mercedes-Benz Actros çekicilerde motor tünelsiz StreamSpace kabine ek olarak 2,5 metre genişliğindeki BigSpace ve GigaSpace kabin seçenekleri sunuluyor.
22 Nisan, 2021
img
Kartaş
Çin'in Ulusal Nakliye Hacmi Büyüyor
Açıklanan resmi verilere göre, ekonomik faaliyetlere ilişkin bir gösterge olan ulusal nakliye hacmi, Çin'in ekonomik genişlemesinin hız kazandığı 2017'de istikrarlı bir büyüme kaydetti.
26 Nisan, 2021